یک تولیدی باتجربه به نام تولیدی تشک پارلا

تولیدی پارلا با بنیان گذاری به نام سالار اورنگی کار خودر را به کوچک ترین وسعت و یک نفر نیروی کار شروع به فعالیت کرد.

با تلاش و کوشش بسیار توانست نیاز بازار را شناسایی و تولیدات با کیفیت به بازار ارائه دهد به همین منظور بازار کار به دلیل بالا بودن کیفیت سفارشات بسیاری به تولیدی داده که به مرور زمان و با طی کردن بسیاری از مشکلات و مسائل به وجود آمده توانست کم کم محیط کاری خود را بزرگتر و نیروی کار خود را افزایش دهد که به این منظور تولیدی خود نیز افزایش یافت و باعث شد به تمامی نقاط ایران تشک ها ارسال و با رضایت کامل مشتری رو به رو شود.

به مرور زمان تولیدی تشک پارلا توانست تمامی دستگاه های به روز جهت تولید تشک را خریداری و به استخدام نیروهای متخصص جهت کار در تولیدی به پردازد که به لطف الهی تا به امروز با پشتکار و لطف الهی نیروهای متخصص به صورت حرفه ای فعالیت خود را در تولیدی شروع کرده و تشک های به روز و با طرح های حرفه ای تولید و با بالاترین کیفیت به بازار ارائه می دهند.

تولیدی تشک پارلا به قدری به تولیدات خود اطمینان کامل دارد که تمامی تشک های خود را ضمانت دار کرده و در صورت بروز مشکل تشک مد نظر کاملا تعویض می شود.

سخن مدیر عامل

ما اینجا هستیم تا یک خوابی نرم و راحت را برای شما به ارمغان بیاوریم. هدف ما افزایش راحتی بعد از کار همه شهروندان دنیاست

heavy

هیات مدیره پارلا

بهترین ها را دور هم جمع کرده ایم

امین سنایی(طراح سایت)

امین سنایی طراحی سایت و مدیر(ادمین) دنیای دیجیتال می باشد که به صورت جرفه ای در تلاش است که از تولیدی تشک پارلا تولید محتوا کند و همه ضمینه های دیجیتال را به صورت حرفه ای مدیریت می کند.(ایمیل مارکتینگ)

شماره تماس:09394468980

سالار اورنگی(بنیان گذار)

آقای سالار اورنگی بنیان گذار تولیدی تشک پارلا می باشد که چندین سال است از بازار به صورت حرفه ای عمل می کند و پله های ترقی را یک به یک طی کرده تا توانسته تولیدی با کیفیت و قدرت بالا راه اندازی کند.

شماره تماس:09144636966

سید سجاد اورادی

آقای سید سجاد اورادی یکی از بهترین حسابدار ها و مدیر داخلی شرکت می باشد که از ابتدای راه اندازی تولیدی به همراه ما بوده و با همراهی ایشان و حسابرسی های دقیق ایشان توانسته ایم از بسیاری موانع عبور کرده و شرکت به بهترین نحو مدیریت شود.

شماره تماس: 09149607914

×
×

سبد خرید